Burik

Profil firmy:

Firma Burik působí na trhu od roku 2006. Naší hlavní činností je zakázková výroba dresů a sportovního oblečení pro sporty, jako např. ultimate frisbee,  fotbal, házená, florbal, volejbal, basketbal, cyklistika, motokros, hasičský sport a další.

K potisku dresů používáme obvykle nejmodernější technologii zvanou digitální sublimační tisk. Tato technologie umožňuje našim zákazníkům vytvoření vlastního, originálního designu s využitím širokého spektra barev. Jen malá část výrobků je potištěna jinými technologiemi jako je transferový tisk, nebo sitotisk – těmito technologiemi jsme však schopni potisknout i výrobky zakoupené jinde. Pro jednotlivé sporty máme vymodelovány propracované střihy i v dětských a dámských velikostech. Vždy se snažíme vybírat prvotřídní materiály a samozřejmostí je dílenské zpracování nejvyšší kvality. Jsme připraveni našim zákazníkům vždy vyjít maximálně vstříc a provést jakékoliv úpravy na našich výrobcích dle individuálních potřeb zákazníka.

Přejeme vám aby se naše výrobky staly přirozenou součástí vašich sportovních výkonů a věříme že si vás svou kvalitou získají a budete se k nim vždy rádi vracet.

www.burik.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *